BAdI LE_SHP_TAB_CUST_HEAD

Jeśli programujesz, administrujesz, integrujesz i masz wątpliwość lub obawę, to właśnie najlepsze miejsce dla Ciebie. Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
servee
Posty: 22
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:57 pm
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

BAdI LE_SHP_TAB_CUST_HEAD

Post autor: servee »

Witam.
Chciałem u siebie zaimplementować BAdI LE_SHP_TAB_CUST_HEAD dla transakcji VL02N, aby mieć możliwość ustalania partii dla wysyłanych materiałów, jednak metoda TRANSFER_DATA_FROM_SUBSCREEN z tego BAdI nie daje takiej możliwości.
Wiem, że istnieje również BAdI LE_SHP_TAB_CUST_ITEM w którym mógłbym to zrobić, ale wtedy użytkownik musiałby przejść przez wszystkie pozycje dostawy wychodzącej, a tego chciałbym uniknąć.
Czy istnieje jakiś sposób aby z poziomu BAdI LE_SHP_TAB_CUST_HEAD i podekranu, który po przez niego wyświetlam, mógł modyfikować podział partii w tej transakcji?

Pozdrawiam
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Post autor: dominik.tylczynski »

Dlaczego chcesz ustalać partie w dostawie wychodzącej przy pomocy BADI zamiast wykorzystać procedurę ustalania partii???
Napisz proszę dokładniej w jaki sposób chcesz ustalać partie to spróbuję Ci pomóc w zdefiniowaniu odpowiedniej procedury.

Dominik Tylczyński, ICG
servee
Posty: 22
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:57 pm
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: servee »

To trochę skomplikowane, ale spróbuję to uprościć:
W naszej firmie udało nam się wdrożyć (własnymi siłami) "system" przeksięgowywania materiałów (część półproduktów) na podstawie etykiet z kodami kreskowymi, wewnątrz firmy wszystko działa bez problemu natomiast niektóre z tych półproduktów sprzedajemy na zew. i póki co są wydawane ręcznie.
Wymyśliłem więc, że może uda się to zrobić za pomocą w/w BAdI, ponieważ po zaczytaniu danych ze skanera, muszą one zostać wyświetlone użytkownikowi, ewentualnie zmodyfikowane (to załatwia dodatkowy podekran) i dopiero na końcu po przyciśnięciu jakiegoś magicznego przycisku rozpropagowane do poszczególnych pozycji z dostawy.
Niestety w LE_SHP_TAB_CUST_HEAD-TRANSFER_DATA_FROM_SUBSCREEN nie ma dostępu do pozycji, więc nici z mojego pomysłu, ale jeżeli znasz lepszy chętnie spróbuję.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ